PSM1035 rohová delta bruska 130W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PSM1035 - Rohová delta bruska 130W
PSM1035 - Rohová delta bruska je Jednoruční vibrační bruska , která je určena pro malé plochy a koutové broušení dřevěných materiálů, kovů, plastů, tmelů a laků. Dobře poslouží v obtížně přístupných místech jako např. broušení v rozích oken, broušení oblých povrchů a menších ploch.
Hlavní výhody
- Jednoduchý tvar brusky rozšiřuje možnosti jejího uchopení a usnadňuje provádět přesné brusné práce na špatně přístupných místech
- Možnost připojení odsávacího zařízení snižuje prašnost při práci
- Bruska se při práci elegantně vede a drží dlaní jedné ruky
- Snadná výměna brusného papíru
- Uchycení suchý zip
- Bruska není určena k broušení sádrokartonu a stavebních materiálů
Součást dodávky :
- Brusný papír zr,40 (2 ks)
- Brusný papír zr,60 (2 ks)
- Brusný papír zr,120 (2 ks)
- Brusný papír zr,240 (2 ks)
- Box na odsávání
Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 130 W |
| Otáčky naprázdno | 14000 min |
| Pracovní plocha | 150 x 150 x 100 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 1.4 kg |
| Čistá váha | 1.2 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 295 / 155 / 113 mm |
Zatím žádné příspěvky






