AGM1088 - Úhlová bruska 2500W - 230 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ruční úhlové brusky Ferm mají široké využití v mnoha odvětvích výroby a údržby. Jsou určeny pro řezání a broušení materiálu, broušení a leštění ploch za použití rotačního kartáče. Jsou uzpůsobeny k upnutí do stojanů pro jednodušší víceúčelové použití.
- Tenká ergonomie pro optimální pracovní komfort a bezpečnost
- Měkčená zadní rukojeť
- Dodáváno bez kotouče
- 3 pozice rukojeti
- 3 gumový kabel
- Soft start
Technická data:
| Příkon | 2500 W |
| Otáčky | 6500 /min |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Dodáváno bez kotouče | Ano |
| Napětí | 230 V |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 5.5 kg |
| Čistá váha | 5.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














