WE 24-230 MVT SET (690869000) ÚHLOVÁ BRUSKA PLASTOVÝ KUFR; S DIAMANTOVÝM ŘEZNÝM KOTOUČEM (2DÍL.)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Motor Marathon Metabo s patentovanou ochranou proti prachu pro dlouhou životnost
- Elektronické bezpečnostní vypnutí: Redukuje zpětný ráz při zablokování kotouče – pro vysokou ochranu uživatele
- Hlavní rukojeť otočná a přídavná rukojeť montovatelná do 3 poloh pro optimální polohu úchopu i při řezání
- Ochranný kryt nastavitelný bez použití nářadí; odolný vůči zkrutu
- Omezovač rozběhového proudu s pozvolným rozběhem brání vypadnutí pojistek při spuštění stroje
- Elektronická ochrana proti přetížení a opětovnému spuštění
- VibraTech (MVT) Metabo: Integrovaný tlumicí systém a přídavná rukojeť ke snížení vibrací pro ochranu zdraví
- Bezpečnostní spínač Metabo brání neúmyslnému zapnutí
- Automatické vypnutí stroje při opotřebení uhlíku na ochranu motoru
- Signál LED u inicializované ochrany proti opětovnému spuštění nebo přehřátí
| SPECIFIKACE |
| Příkon stroje | 2.400Watt |
|---|---|
| Počet otáček | 6.600 /min. |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Točivý moment | 17 Nm |
| Závit vřetena | M 14 |
| Hmotnost | 5,8 kg |
Zatím žádné příspěvky














