Úhlová bruska Bosch GWS 2200-230 Professional - 2200W, 230mm, 6500ot./min, ochrana proti znovuspuštění, pozvolný rozběh (06018C1320)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Úhlová bruska GWS 2200 Bosch GWS 2200 0 601 8C0 320
- Vysoký úběrový výkon
- Nízká poruchovost
- Delší životnost uhlíků
- Práce bez únavy
Rozsah dodávky
- Přídavná rukojeť (1 602 025 030)
- Ochranný kryt, 1619P15622
- Kartonová krabice
- Upínací matice, 1603345043
- Upínací příruba (číslo náhradního dílu 2 605 703 014)
- Kolíkový klíč, 1607950061
Parametry
| Délka | 500 mm |
| Model | Bosch GWS 2200 06018C1320 |
| Příkon brusky | 2200 W |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost brusky | 5,2 kg |
| Otáčky na prázdno | 8500 /min |
| Průměr gumového brusného talíře | 180 mm |
| Průměr hrncového kartáče | 140 mm |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Výška | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Závit hřídele brusky | M14 |
Zatím žádné příspěvky














