Vibrační bruska Metabo SR 10-23 Intec
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Technická data:
- Univerzální použití k broušení dřeva, umělých hmot, kovů, kamene a lakovaných ploch
- Velmi dobrý poměr hmotnosti a výkonu
- Velmi nízké vibrace díky elektrodynamickému jemnému vyvážení
- Rychloupínání brusných papírů
- Variospeed (V) elektronika
- Samostatné odsávání
| Příkon stroje | 200 Watt |
|---|---|
| Rozměr brusné desky | 92 x 183 mm |
| Výstřednost | 2,5 mm |
| Počet kmitů | 21.700 /min. |
| Hmotnost | 1,7 kg |
Zatím žádné příspěvky














