METABO ponorné tlakové čerpadlo TDP 6200/4 Inox
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Ponorné tlakové čerpadlo s plovákovým spínačem pro zavlažování zahrad a zásobování dalších spotřebičů z hlubších zdrojů, jako jsou studny nebo jímky
- Výkonný 4-stupňový pohon čerpadla zajišťuje trvale vysoký tlak
- Odběr z plovoucí stanice na vodní hladině lze rychle a snadno nainstalovat při zatížení usazeninami
- Výškově nastavitelný plovákový spínač zapíná čerpadlo při překročení definované výšky hladiny vody a opět vypíná při jejím dosažení
- K čerpadlu lze současně připojit až 3 sprinklery
- Ochrana proti přetížení: Chrání motor před přehřátím
- Integrovaný zpětný ventil spolehlivě zabrání zpětnému toku vody do čerpadla
- Dlouhá životnost čerpadla díky robustnímu krytu z nerezové oceli, integrovanému filtru a kvalitnímu mechanickému těsnění
- Ergonomická rukojeť pro pohodlné přenášení
PARAMETRY:
| Jmenovitý příkon | 1100 W |
| Max. dopravované množství | 6200 l/h |
| Max. výtlačná výška | 47 m |
| Max. tlak | 4.7 bar |
| Max. hloubka ponoru | 12 m |
| Tlaková přípojka | vnitřní závit 1" |
| Těleso čerpadla | ušlechtilá ocel / plast |
| Krytí IP | IP X8 |
| Max. zrnitost do | 1 mm |
| Počet oběžných kol | 4 |
| Rozměry | 210 x 189 x 530 mm |
| Hmotnost | 8.3 kg |
| Délka kabelu | 15 m |
| plovákový spínač |
| spouštěcí lano |
Zatím žádné příspěvky















