Flexibilní podlahová hubice 240 mm samostatná Puzzi 4.130-008.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | skladem >5 ks |
| Externí sklad | skladem |
Pro optimalizované čištění koberců s extrakčními čističi Puzzi s rozprašovačem, podlahová hubice navržená společností Kärcher o šířce 240 mm. Hubice má velkou průhlednou část, která umožňuje sledovat nasávanou špinavou vodu, a pružnou stěrku pro co nejlepší sání. Podlahová hubice je k dispozici jak samostatně, tak je součástí sady na čištění koberců pro extraktory Puzzi s rozprašovačem. Pro čištění koberců s podlahovou hubicí je však nutná také rozprašovací/vysávací pistole. Pokud rozprašovací/vysávací pistole není již součástí dodávky Puzzi, objednejte si ji samostatně.
Technické specifikace
| Šířka | 240 mm |
| Standardní jmenovitý průměr | 32 mm |
| Hmotnost | 0.558 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.64 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 370 x 242 x 77 mm |
Kompatibilní výrobky
- Profi Puzzi 8/1 C extraktor
- Profi Puzzi 8/1 C extraktor
- Puzzi 10/1 + Hand
- Puzzi 10/1 Edition *EU
- Puzzi 10/2 *PL
- Puzzi 10/2 Adv *EU
- PUZZI 10/2 Adv *GB
- PUZZI 10/2 Adv CUL
- Puzzi 10/2 Adv Promo *PL
- Puzzi 10/2 Promo *PL
- PUZZI 30/ 4 *AU
- Puzzi 30/ 4 *GB
- PUZZI 30/ 4 CUL
- Puzzi 30/4 *CN
- Puzzi 30/4 *EU
- Puzzi 30/4 *JP
- PUZZI 30/4 E
- Puzzi 30/4 E *EU
- Puzzi 8/1 *PL
- PUZZI 8/1 C *CA
- PUZZI 8/1 C *EU
- PUZZI 8/1 C *GB
- Puzzi 8/1 C *CH
- PUZZI 8/1 C mit Handduese *GB
- PUZZI 8/1 C mit Handduese *JP
- PUZZI 8/1 C mit Handduese CUL
- PUZZI 8/1 C s ruční hubicí *EU
- PUZZI 8/1 C with hand nozzle *CUL
- Puzzi 8/1 C with hand nozzle *EU
- PUZZI 8/1 C with hand nozzle *GB
- PUZZI 8/1 C with hand nozzle *CH
- PUZZI 8/1 C with hand nozzle *JP
- PUZZI 8/1 C with hand nozzle *UA
- PUZZI 8/1 C with hand tool
- PUZZI 8/1 C with hand tool
- PUZZI 8/1 C with hand tool
- Puzzi 8/1 Promo *PL
Zatím žádné příspěvky














