W6VB3 elektrický šroubovák 17,7Nm / 620W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
• elektronická regulace rychlosti
• moderní motor odolný vůči přetížení
• hliníkový korpus soukolí pokrytý elastomerem
• dokonale vyvážená konstrukce
• hlavní rukojeť obložena protiskluzovým materiálem typu Soft-grip
| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Kroutící moment | 17,7 Nm |
| Příkon | 620 W |
| Stavební šrouby | 6 mm |
| Upnutí nástroje | 1/4 6hran |
| Volnoběžné otáčky | 0-2600 /min |
Zatím žádné příspěvky














