P 4500 PowerSmart
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Detailní popis produktu
Snadno ovladatelné, lehce přenosné, kompaktní a mimořádně tiché elektrocentrály poskytují mimořádně kvalitní elektrickou energii. Tyto lehké a snadno přenosné elektrocentrály s velmi úsporným provozem disponují zvukově izolovanou kapotáží.
Parametry produktu:
| D x Š x V: | 620x440x520 mm |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hlučnost: | 61 dB(A) |
| Hmotnost: | 52,1 Kg |
| Maximální výkon: | 4,5 kVA |
| Motor: | Briggs&Stratton |
| Napětí: | 230 V |
| Objem palivové nádrže: | 13 l |
Zatím žádné příspěvky














