Fréza na hrany FM 500-6 Metabo 601741000
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Fréza na hrany FM 500-6 Metabo 601741000
- Lehká, kompaktní fréza na srážení hran pro profilování, ořezávání a drážkování jednou rukou
- Výkonný motor pro rychlé frézování dřeva a dřevu podobných materiálů
- S širokým rozsahem dodávky: paralelní doraz, kopírovací příruba a válečkové vedení
- Přesné, plynulé nastavení hloubky a upevnění motorové jednotky pomocí závitu ozubené tyče
- Průhledná základní deska pro maximální přehled o fréze a obrobku
- Ochrana proti opětovnému rozběhnutí: Zamezuje neúmyslnému rozběhu po přerušení proudu
- Automatické vypnutí stroje při opotřebení uhlíku na ochranu motoru
Rozsah dodávky
- 2 otevřené klíče
- Paralelní doraz
- Kopírovací příruba
- Válečkové vedení
- Ochranné sklo
Parametry
| Model | 601741000 |
| Příkon | 500 W |
| Výkon | 300 W |
| Distribuce | CZ |
| Max. výška zdvihu | 40 mm |
| Otáčky na prázdno | 32000 /min |
| Otáčky při zatížení | 19000 /min |
| Upínací otvor kleštiny | 6 mm |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














