PRA1011 - Stolek pro horní frézku (FRT-150N)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vhodné pro horní frézku FERM
- Po připevnění frézky slouží jako stolní frézka
- Pro stroje se základnou o průměru až 162mm
Technická data:
| Výška | 320 mm |
| Rozměr stolu | 455 x 330 mm |
| Průměr otvoru pro nástroj | 40 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 6.1 kg |
| Čistá váha | 5.6 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 35 / 12 / 48 cm |
Zatím žádné příspěvky














