BOSCH Drážkovací fréza 8 mm, D1 16 mm, L 31,8 mm, G 66 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Použití dle materiálu

Dřevotříska

Měkké dřevo

Překližka

Sádrokarton se střední hustotou

Tvrdé dřevo
Drážkovací fréza Expert for Wood – Pro ruční frézky, Pro trimovací směrovače
- Vyrobena ve vlastních továrnách s použitím karbidu Microteq pro vysokou odolnost a výkon při práci s dřevem
- Povlak Proteqtion chránící proti tření, korozi a ulpívání zbytků pro prodloužení vynikající životnosti
- Válcová stopka kompatibilní s frézami
Dlouhá životnost a frézování pro různé účely použití
Drážkovací fréza Expert for Wood ke každodennímu intenzivnímu použití, frézování drážek bez třísek s dlouhou životností
Hodí se k použití s ručně vedenými horními frézkami, stolními přenosnými frézkami a CNC.
Specifikace
| Pracovní délka | 31,8 mm |
| Použití dle materiálu | Dřevotříska, Měkké dřevo, Překližka, Sádrokarton se střední hustotou, Tvrdé dřevo |
| Sada | 1 ks |
| Délka | 66 mm |
| Průměr | 16 mm |
| Průměr stopky | 8 mm |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Zatím žádné příspěvky














