TFS-80/30 - Truhlářská frézka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1500 W |
| Otáčky vřetene | 1400 ot./min. |
| Průměr vřetene | 30 mm |
| Zdvih vřetene | 105 mm |
| Délka vřetene | 105 mm |
| Průměr otvoru ve stole | 165 mm |
| Max. průměr nástroje pod stolem | 160 mm |
| Max. průměr nástroje nad stolem | 160 mm |
| Rozměr stolu | 600 x400 mm |
| Výška stolu | 850 mm |
| Rozměr pojezdového stolku | 1000x218 mm |
| Délka pojezdu | 620 mm |
| Průměr prstenu stolu | 165/110;110/75 mm |
| Průměr odsávacího hrdla | 100 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 120.0 kg |
| Čistá váha | 93.0 kg |
Zatím žádné příspěvky









