Vzduchová hadice spirálová 6/8 mm, 7,5 m Xtline P19625H
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Vzduchová hadice spirálová 6/8 mm, 7,5 m Xtline P19625H
Parametry
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Model | Xtline P19625H |
| Délka tlakové hadice | 7,5 m |
| Distribuce | CZ |
| Vnější průměr | 8 mm |
| Vnitřní průměr | 6 mm |
Zatím žádné příspěvky














