XTLINE Hadice zahradní zelená PVC | 1/2" 10 m
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ohebná průhledná hadice s tlakovou kostrou určená pro všeobecné použití (rozvody vody, kapalin, vzduchu)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Velikost | 1/2" |
| Délka hadice | 10 m |
| Barva | zelená |
| Pracovní tlak | 12 bar |
| Poruchový tlak | 36 bar |
| Pracovní teplota | -5°C až +60°C |
Zatím žádné příspěvky














