HAM1023 - Opalovací pistole 2000W
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Horkovzdušná opalovací pistole.Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Frekvence napětí | 50 Hz |
| Výkon | 2000 W |
| Proud vzduchu (poloha I) | 250 l/min. |
| Teplota vzduchu (poloha I) | 400 °C |
| Proud vzduchu (poloha II) | 500 l/min. |
| Teplota vzduchu (poloha II) | 600 °C |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.9 kg |
| Čistá váha | 0.8 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 26 / 9 / 24 cm |
Zatím žádné příspěvky














