Horkovzdušná pistole HGE 23-650 LCD Metabo 603065000
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Horkovzdušná pistole HGE 23-650 LCD Metabo 603065000
- Přesná horkovzdušná pistole s LCD displejem pro přesné nastavení teploty a množství vzduchu pro různé materiály a aplikace
- Nastavení lze naprogramovat, aby je bylo možné použít pro často se opakující úkony
- Kvalitní keramické topné těleso, výkonný motor a optimální chlazení přístroje pro dlouhou životnost
- Široké spektrum použití: odstraňování laků, tvarování, smršťování, svařování a mnoho dalšího
- Displej LCD s ukazatelem teploty pro práci odpovídající danému materiálu
- Pohodlná manipulace díky ergonomickému designu a rukojeti s neklouzavým povrchem softgrip
- Bezpečná stacionární práce díky velké protiskluzové opěrné ploše
Rozsah dodávky
- Širokoúhlá tryska (50 mm)
- Reflektorová tryska
Parametry
| Délka kabelu | 4 m |
| Model | 603065000 |
| Příkon pistole | 2300 W |
| Průtok vzduchu | 150 / 500 l/min |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Počet stupňů teploty vzduchu | Plynulé |
| Teplota vzduchu | 80 - 650 °C |
| Záruka | 3 roky |
Zatím žádné příspěvky














