Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500g FF
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. Jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, vytvrzující absorpcí vzdušné vlhkosti, vytvářející pevný a vodovzdorný spoj. Lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb.
Charakteristika:
- Po vytvrzení transparentní
- Odolné vůči vodě dle normy EN 204 D4
- Pro interiéry i exteriéry
- Rychlá přilnavost, mírná plnicí schopnost
- Extrémně vysoká pevnost lepeného spoje v kombinaci dřevo – polyuretan - polystyren
Technické údaje:
| Základ / Materiál | polyuretan |
| Tepelná odolnost | –30 / +100°C (po vytvrzení) |
| Aplikační teplota | +5 / +30°C |
| Otevřený čas | ≈ 30 minut |
| Lisovací čas | ≈ 8 – 12 hodin |
| Úplné vytvrzení | ≈ 24 – 48 hod. |
| Pevnost v tahu | 160 kg/cm2 za 7 dní |
| Spotřeba lepidla | 150-250 g/m2 |
| Třída namáhání | D4 podle ČSN EN 204 |
Zatím žádné příspěvky














