pistole celokovová na PU pěny G-03
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 145 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnost | 0.4900 kg |
Stříkací jehla s možností nasunutí plastových nástavců, antikorzní úprava, stavěcí průtovokou šroub.
O značce STAVTOOL
Představuje vybavení střední třídy pro všestranné použití v domácnostech i menších dílnách.
Nářadí Stavtool osloví široké spektrum domácích kutilů i mistrů,
kteří hledají nářadí s přívětivou užitnou hodnotou za zajímavou cenu.
Zatím žádné příspěvky














