PMM1010 - Míchadlo 1800W, M14
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody:
- 2 rychlosti
- gumový kabel 3m
- gumové chrániče rukojeti
- kovová skříň převodovky
- variabilní rychlost 6 pozic
- spínač chráněný proti prachu
Technická data:
| Příkon | 1 800W/230V |
| Otáčky I | 180 - 400 /min. |
| Otáčky II | 300 - 700 /min. |
| Upínání - závit | M14 |
| Průměr míchadla | 140 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.0 kg |
| Čistá váha | 6.3 kg |
Zatím žádné příspěvky














