UT1400 Míchadlo 1300W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Elektrické míchadlo Makita UT1400
- Na barvy, lepidla, malty a viskózní materiály do 50 kg
- Jednorychlostní převodovka
- Elektronická kontrola počtu otáček
- Pozvolný rozběh, teplotní ochrana proti přetížení stroje
- Pro míchací nástroje o maximálním průměru 140 mm
Parametry:
| Příkon | 1.300 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 580 %min-1% |
| Max. průměr míchací lopatky | 140 mm |
| Upnutí / velikost vrtáku | M14 |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | mm |
Standardní příslušenství:
- Postranní rukojeti
Akční cena platí do vyprodání zásob!
Zatím žádné příspěvky














