UH5261 Elektrický plotostřih 52cm,400W (HT-53)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Hmotnost: | 3 kg |
|---|---|
| Příkon: | 400 W |
| Délka řezu: | 52 cm |
| Tloušťka řezu: | 18 mm |
| Hmotnost: | 3,0 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 921 x 194 x 194 mm |
- Základní řada elektrických polostřihů
- Ergonomický design a pogumovaná protiskluzová rukojeť
- Tři vypínače pro bezpečnou a pohodlnou práci
- Stroj pracuje pouze při současném stisknutí dvou vypínačů
- Oboustranné nože se speciální povrchovou úpravou pro dlouhou životnost
Příslušenství
-
- Kryt nože (9101MA0203)
- Hák na kabel (158024-1)
- Držák kabelu (194677-2)
Zatím žádné příspěvky














