OPK-700 - Ostřička pilových kotoučů
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
- Robustní bruska pilových kotoučů, určená k přesnému broušení/ostření
- Skvělý stroj určený k ostření tvrdokovových pilových kotoučů o průměru 80 – 700 mm
- Kvalitní ostření všech běžných pilových kotoučů pro ruční a stolní kotoučové pily, pily na palivové dřevo atd.
- Součást balení je i karbidový brusný kotouč - 1ks
Technická data:
| Příkon | 250 W |
| Otáčky vřetena | 2850 ot/min. |
| Průměr brusného kotouče(karbid) | 125 mm |
| Max. průměr broušení | 80 - 700 mm |
| Rozsah otáčení stolu | Doleva -35º , Doprava +85º |
| Náklon brusného kotouče - doleva, doprava | +- 23 º |
| Rozměr | 430 x 430 x 350 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 26.0 kg |
| Čistá váha | 25.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 43 / 33 / 39 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky





