UC4551AX1 - Elektrická pila 45cm,2000W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Elektrická pila 40cm,2000W(ES2141TLC) Makita UC4051AX1
- Profesionální řetězová pila s koncepcí snadné obsluhy a údržby
- Pozvolný rozběh a omezovač proudu
- Beznástrojová výměna a napínání řetězu
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Automatické mazání řetězu s možností regulace
- Velká kovová opěrka umožňuje přesné řezání
Rozsah dodávky
- 2xpilový řetěz (958492056)
- Lišta 400 mm (442040661)
- Kryt lišty (419242-9)
- Háček (158024-1)
Parametry
| Délka lišty | 45 cm |
| Model | Makita UC4551AX1 |
| Příkon | 2000 W |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Rozměry balení | 505x201x220 mm |
| Rychlost řetězu | 14,5 m/s |
| Typ řetězové pily | Elektrická |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














