Formátovací pila FKS 315-1500 E
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Formátovací pila HOLZSTAR FKS 315-1500 E
Formátovací pila HOLZSTAR FKS 315-1500 E v robustním a precizním provedení s posuvným suportem.
- Litinový stůl minimalizuje provozní chvění
- Nastavitelný doraz pro řezání pod úhlem v rozsahu od -45° po +45°
- Pilový kotouč lze pomocí ručního kola výškově nastavit a naklopit v rozsahu 0 až 45°
- Velký centrální odsávací nátrubek o O 100 mm
- Další odsávací nátrubek o O 38 mm na krytu kotouče
Rozsah dodávky
- Posuvný suport s ramenem
- Přítlačná sámovací patka
- Paralelní doraz na tyčovém vedení s jemným nastavením
- Ochranný kryt pilového kotouče s odsávací hadicí
Parametry
| Hmotnost | 194 kg |
| Model | HOLZSTAR FKS 315-1500 E |
| Napájecí napětí | 400 V |
| Příkon | 2200 W |
| Průměr pilového kotouče | 315 mm |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Max. prořez | 45° - 75 mm / 90° - 100 mm |
| Otáčky | 2800 ot/min |
| Prodloužení stolu | 350 x 500 mm |
| Rozměr stolu | 680 × 580 mm |
| Rozměry | 3480 × 2430 × 1270 |
Zatím žádné příspěvky















