JR3061T Pila ocaska 1250W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Pila ocaska s předkyvem 1250W Makita JR3061T
- Beznástrojová výměna pilového listu
- Nové konstrukční řešení výrazně zvyšuje rychlost řezu
- Beznástrojové nastavení vodicí patky
- Výrazně zvýšená odolnost stroj
- Prachotěsná konstrukce umožnující delší životnost
- Regulace otáček a předkyv
- Zadní rukojeť s měkkým gumovým držadlem
- Univerzální upínání pro všechny standardní pilové listy
Rozsah dodávky
- Transportní kufr (824734-9)
- Bimetalový pilový list (B-05038)
- Bimetalový pilový list (B-05044)
- Bimetalový pilový list (B-05153)
Parametry
| Model | Makita JR3061T |
| Příkon | 1250 W |
| Rozměry | 487x95x177 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Počet volnoběžných zdvihů | 0 - 3000 min |
| Výška zdvihu | 32 mm |
Zatím žádné příspěvky














