DWE305PK mečová pila
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu DeWALT DWE305PK mečová pila
- výkonný motor 1100 W mečové pily DeWALT DWE305PK je optimální i pro náročné stavební aplikace
- 4 polohy čepele zvyšují všestrannost řezání
- vynikající řezný výkon
- páková rychloupínací čepel svorka pro rychlou a snadnou výměnu
- mečová pila ideální pro instalatéry, elektrikáře, topenáře a stavebníky
Součást dodávky:
přenosný kufr
Parametry produktu DeWALT DWE305PK mečová pila:
| Délka x výška: | 435x178 mm |
| Max. hloubka řezu do oceli: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 280 mm |
| Počet volnoběžných zdvihů: | 0-2800 k/min |
| Jmenovitý příkon: | 1 100 W |
| Délka zdvihu: | 29 mm |
Zatím žádné příspěvky














