DWE399 pila Alligator na lehčený beton
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu: DWE399 DeWALT pila ALLIGATOR na cihly 430mm DT2975
- Ideální pro řezání lehkých betonů (pórovitých betonů) a sádrokartonu
- Výkonný motor vyhovuje všem provozním požadavkům
- Dva protiběžné trvanlivé pilové listy se pohybují v opačných směrech, a tak zamezují pohybu materiálu při řezání
- Převodová skříň a ložiska s ochranou proti vnikání prachu zaručují dlouhodobý provoz
- Skříň z hořčíkové slitiny zaručuje nízkou hmotnost a dlouhou životnost
- Odjišťovací spínač a brzda pilových listů zvyšují bezpečnost
- Snadná a rychlá výměna pilového listu zkracuje prostoje
- Ergonomický design a gumový povrch rukojetí usnadňují práci a zmenšují únavu
| Příkon | 1700 W |
| Výkon | 900 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 3000 k/min |
| Délka zdvihu | 40 mm |
| Délka řezného nástroje | 43.0 mm |
| Zastavení řezného nástroje | - s |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Délka | 918 mm |
| Výška | 219 mm |
Standardní výbava
- Sada pilových listů z tvrdokovu DT2975 pro práci se škvárobetonovými tvárnicemi, sádrokartonem
- šestihranný klíč
Zatím žádné příspěvky














