COM1007P - Rozbrušovací pila 2300W - 355mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Příslušenství:
- klíč
- řezný kotouč
Výhody:
- tuhý podstavec
- aretace vřetene
- rychloupínací svěrák
- nastavitelný doraz
- vysoká řezná kapacita
- 4m gumový kabel
Technická data:
| Příkon | 2300 W |
| Otáčky | 3900 /min. |
| Průměr kotouče | 355 mm |
| Průměr díry | 25,4 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 17.8 kg |
| Čistá váha | 16.8 kg |
Zatím žádné příspěvky















