MSM1040 - Pokosová pila 1900W - 254 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Příslušenství:
- kotouč
- klíč
- prachový sáček
- 2 boční nástavce
- upínka materiálu
Dodáváno včetně kotouče.
Prořezy:
Pokos 90° Úkos 90° v x š řezu: 70 x 310 mm
Pokos 45° Úkos 90° v x š řezu: 70 x 210 mm
Pokos 90° Úkos 45° v x š řezu: 40 x 310 mm
Pokos 45° Úkos 45° v x š řezu: 40 x 210 mm
Výhody:
- kovová základní deska
- předvolby pro rychlé a přesné nastavení úkosu
- možná montáž na pracovní stůl
- průhledný kryt pilového listu
Technická data:
| Příkon | 1 900 W/230 V |
| Otáčky | 4 500 /min. |
| Průměr kotouče | 254 x 30 2,8 mm (60 zubů) |
| Úhel naklopení ramene | 0 - 45 ° |
| Úhel natočení stolu | +/- 45 ° |
| Laser | ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 14.7 kg |
| Čistá váha | 12.7 kg |
Zatím žádné příspěvky














