LS1018LN Pokosová pila s laserem 260mm,1430W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Pokosová pila Makita LS1018LN
- Možnost nastavení úhlu 60° vpravo a 47° vlevo
- Beznástrojové nastavení dorazu
- Zarážka stolu v úhlem 15°, 22,5°, 31,6° a 45°
- Vodící mechanismus s kuličkovými ložisky
- Laserová ryska
Rozsah dodávky
- Prodloužení (JM23100500)
- Montážní klíč (JM23100197)
- Pilový kotouč (B-08981)
- Trojúhelník k nastavení úhlů (JM27000328)
- Prachový vak (JM23100501)
- Vodorovná svorka (JM23100502)
Parametry
| Model | Makita LS1018LN |
| Příkon | 1,43 kW |
| Průměr kotouče | 260 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hloubka řezu při 45° | 91 x 225 mm |
| Hloubka řezu při 90° | 91 x 305 mm |
| Hmotnost | 19,9 kg |
| Otáčky na prázdno | 4300 /min |
| Průměr otvoru pilového kotouče | 30 mm |
| Rozměry | 536 x 825 x 633 mm |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














