LS1219L pokosová pila s laserem 305mm,1650W
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Zcela nový koncept technologie DXT
- extrémní kapacita řezu – diagonální řez až 203 mm, vertikální řez až 165 mm
- Velice přesné řezy díky dvojité pusuvné konstrukci a 6(!) lineárním ložiskům
- Jednoduché a velmi přesné nastavení úhlu díky dvojité stupnici
- Posuvné pravítko 140 mm
- Jednoduché nastavení úhlu základny
- Pozvolný rozběh, motorová brzda, elektronika
Technické parametry
| Příkon | 1.800 W |
| Otáčky naprázdno | 3.200 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 92x382 / 107x363 mm |
| Řezný výkon při 45° | 92x268 / 107x255 mm |
| Pilový kotouč (O) | 305 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 29,5 kg |
Obsah balení
- Pilový kotouč (B-08735)
- Prachový vak (122523-9)
- Vodorovná svorka (122854-6)
- Imbusový klíč 2,5 mm (783208-8)
- Montážní klíč 13 (782232-8)
- Prodloužení (325673-1)
- Odsávací adaptér (762001-3)
Zatím žádné příspěvky














