WX845.9 - Aku pokosová pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody: výkonný motor pro řezání tvrdého dřeva, snadno složitelné prodloužení stolu, lehký a odolný podstavec z hliníku
Základní příslušenství: klíč na řezný kotouč, skládací pracovní vzpěry, pracovní přídržná páka, prachový sáček
Technická data:
| Akumulátor | není součástí stroje |
| Otáčky | 3 200 /min. |
| Kotouč Ø | 216 mm |
| Úhel naklopení ramene | 0-45 ° |
| Úhel natočení stolu | +/- 45 ° |
| Pokos 0° / úkos 0° | 220 x 70 mm |
| Pokos 0° / úkos 45° | 220 x 41 mm |
| Pokos 45° / úkos 0° | 155 x 70 mm |
| Pokos 45° / úkos 45° | 155 x 41 mm |
| Laser | ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 14.5 kg |
| Čistá váha | 12.9 kg |
Zatím žádné příspěvky














