HS7611J Ruční kotoučová pila 190mm,1600W,systainer
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Kotoučová pila Makita HS7611J
- Kompaktní a lehký stroj
- Silný motor 1600 W
- Hliníková deska pily
- Jednoduché nastavení hloubky a úhlu řezu
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Možnost připojení k vodící liště pomocí adaptéru 197005-0
- Možnost připojení externího odsávání
Technické údaje:
| Příkon | 1.600 W |
| Otáčky naprázdno | 5.500 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 67 mm |
| Řezný výkon při 45° | 45 mm |
| Pilový kotouč (O) | 190 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 311 x 240 x 261 mm |
Rozsah dodávky:
- Systainer Makpac (821552-6)
- Vložka systaineru (839500-1)
- Paralelní doraz (164095-8)
- Adaptér odsávání (196520-1)
- Klíč (783217-7)
- Pilový kotouč 190 mm
Zatím žádné příspěvky














