Okružní pila Bosch GKS 65 GCE + L-Boxx
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu Okružní pila Bosch GKS 65 GCE + L-Boxx
Výhoda pro uživatele
- Přesná souhra s novým vodicím systémem Bosch FSN a s lištami od jiných výrobců
- Pokosové řezy jsou s vodicí lištou možné bez adaptéru
- Velká rychlost řezání díky výkonu motoru 1 800 W a konstantní elektronice
Oblasti použití
- Řezání betonu
- Řezání dřeva
- Řezání plastu
- Řezání neželezných kovů
- Řezání kamene
Obsah dodávky
- Odsávací adaptér (ET-č. 2 610 925 244)
- Inbusový klíč č. 5 (ET-č. 1 907 950 006)
- Pilový kotouč HM 190 mm Ø (2 608 641 184)
- L-BOXX 238 (1 600 A00 1RS)
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Jmenovitý příkon | 1.800 W |
| Řídicí elektronika | ano |
| Hloubka řezu (90°) | 65 mm |
| Volnoběžné otáčky | 2.300 – 5.000 ot/min |
| Pozvolný rozběh | ano |
| Ø pilového kotouče | 190 mm |
| Polohování | Silák – optimální přizpůsobení pro vodicí lišty |
| Aretace vřetena | ano |
| Napětí, elektrické | 230 v |
| Hloubka řezu (45°) | 48 mm |
| Další výhody | Základní deska z hliníku litého pod tlakem s přesně vyfrézovanými drážkami pro vodicí lišty |
| Constant Electronic | ano |
| Ø otvoru pilového kotouče | 30,0 mm |
| Druh výrobku | Ruční okružní pila |
| Odsávání prachu | ano |
| Balení (d/š/v) | 0 x 0 x 0 mm, 0x0x0 mm |
| kompatibilní s vodicí lištou | ano |
Zatím žádné příspěvky














