M5802 Ruční kotoučová pila Maktec 190mm,1050W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ruční kotoučová pila Maktec 190mm,1050W
• Ergonomicky tvarovaná přídavná rukojeť
• Masivní stůl s možností nastavení hloubky řezu
• Možnost připojení k externímu odsávání
• Součástí dodávky je pilový kotouč
Rozsah dodávky:
• Paralelní doraz (164095-8)
• Adaptér odsávání (452091-1)
• Šroub M5x14 (922217-4)
• Inbusový klíč 5 mm (783217-7)
• Pilový kotouč (1 ks)
| Příkon | 1.050 W |
|---|---|
| Otáčky naprázdno | 4.900 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 68 mm |
| Řezný výkon při 45° | 46 mm |
| Pilový kotouč (O) | 190 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 297x232x255 mm |
Zatím žádné příspěvky














