45900463 WX463 - Přímočará pila 550W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu
Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.
Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí
- Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava
- Integrované odsávání prachu
- LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru
- Pohodlná gumová rukojeť
Součást dodávky
- Imbusový klíč
- Adaptér pro připojení vysavače
- 3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)
- Přepravní kufřík
Technická data:
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Jmenovitý výkon | 550 W |
| Zdvih | 18 mm |
| Rozsah úkosu | 0±45° |
| Rychlost (bez zatížení) | 800-3000 ot./min |
| Hloubka řezu do dřeva | 65 mm |
| Hloubka řezu do hliníku | 10 mm |
| Hloubka řezu do oceli | 6 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 3.2 kg |
| Čistá váha | 1.7 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 120 / 330 / 250 cm |
Zatím žádné příspěvky














