GSH 3 E Professional sekací kladivo (SDS-plus)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

- POPIS PRODUKTU
- PARAMETRY
- OBSAH BALENÍ
Bosch GSH 3 E Professional sekací kladivo
Lehké sekací kladivo SDS-Plus - Bosch GSH 3 E Professional
Specialista pro renovaci a sanaci
Vysoký úběrový výkon díky výkonnému motoru 650 W a speciálnímu sekáči na dlaždičky
Dlouhá životnost díky mimořádně robustnímu příklepovému mechanizmu, držáku nástroje a mazání olejem
Nízká hmotnost 3,5 kg, kompaktní design, aretovatelný spínač přidávání otáček a rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou jsou rysy, které ocení každý uživatel
Perfektní sladění kladiva a sekáče: Díky tomu až o 40 % rychlejší postup práce
Díky optimální souhře mezi kladivem a sekáčem až o 90 % méně zničených dlaždiček
Servisní víko umožňuje snadnou a rychlou výměnu uhlíků
Technické údaje: GSH 3 E Professional
| Jmenovitý příkon | 650 W |
| Rázová energie, max. | 2,6 J |
| Počet příklepů při jmenovitých otáčkách | 0 – 3.500 min-1 |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Délka | 376 mm |
| Šířka | 89 mm |
| Výška | 208 mm |
| Upínání nástrojů | SDS-plus |
Funkce
Plynulá regulace otáček
Řídící elektronika
Zatím žádné příspěvky














