Makita HR2670FT Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,7J,800W
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Detailní popis produktu
- Spolehlivé kombinované kladivo
- Upínání nástroje upraveno pro SDS-PLUS
- Vrtání s příklepem, vrtání nebo sekání
- Prokluzová spojka chrání obsluhu v případě blokace nástroje
- Nová, odolnější konstrukce stroje
- Rychlovýměnná sklíčidla SDS -plus/rychlosklíčidlo
- Stejný moment pro otáčení ve směru doprava i doleva
- LED osvětlení pracovní plochy
Příslušenství
-
- Transportní kufr (821925-3)
- Hloubkový doraz (321144-6)
- Boční rukojeť (122G56-6)
- Rychlosklíčidlo (vrtání) (191F46-4)
- Rychlosklíčidlo (SDS-Plus) (191F47-2)
Parametry produktu:
| Upnutí / velikost vrtáku: | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
|---|---|
| Příkon: | 800 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 1.500 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 4.500 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 3 J |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O): | 13 / 26 / 32 mm |
| Vrtací výkon (korunka O): | 68 mm |
| Hmotnost: | 3,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 390 x 77 x 207 mm |
Zatím žádné příspěvky















