XT22017 Kartáč miskový copy 100mm M14
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnost | 0.2400 kg |
K odstraňování barvy, rzi, otřepů, zbytků po sváření.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 100mm |
| Max. otáčky: 12500 ot/min |
| Závit vřetene: M14 |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














