Hubice na čištění čalounění (extrakční)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis
Praktická extrakční hubice na čalounění přesvědčí vynikajícím čisticím výkonem. Ergonomický design umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci. Hubice je ideální pro hloubkové čištění čalouněného nábytku, koberců, autosedaček a mnoha dalších textilních povrchů. Kompaktní extrakční hubice na čalounění má pracovní šířku 88 milimetrů. Průhledný kryt je velmi praktický pro kontrolu průběhu čištění během práce. Hubice je kompatibilní s tepovači SE 4, SE 5 a SE 6.
Technické specifikace
| Standardní jmenovitý průměr | 35 mm |
| Pracovní šířka | 88 mm |
| Hmotnost | 0.093 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.141 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 88 x 74 x 141 mm |
Funkce
Vhodné pro všechny čističe Kärcher s rozprašovacím odsáváním řady přístrojů SE 4, SE 5 a SE 6.Funkce extrakce spreje
- Pro důkladné čištění čalouněného nábytku, koberců, autosedaček a mnoha dalších textilních povrchů do hloubky vláken.
Průhledný kryt
- Umožňuje průběžnou kontrolu čisticího procesu během práce.
Osvědčená technologie odsávání postřikem Kärcher
- Pro optimální výsledky čištění.
Aplikace
- Čalouněný nábytek
- Autosedačky
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
Zatím žádné příspěvky














