Pilový kotouč 165x20x1,6, 48zubů k XT102745
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 190 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hmotnost | 0.2400 kg |
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 165 mm |
| Tloušťka kotouče: 1,6 mm |
| Max. otáčky: 9500 ot/min |
| Použití: pro řezání polaminované dřevotřísky |
| Zuby: lze opětovně brousit |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














