06019794 PRK-2000 ráčnová kladka 2t
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PRK-2000 - Ráčnová kladka 2t
Technická data:
| Zatížení | 2000 kg |
| Průměr lana | 5 mm |
| Délka lana | 1,5 m |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.5 kg |
| Čistá váha | 2.5 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 10 / 8 / 58 cm |
Zatím žádné příspěvky














