HN121 Míchadlo s kruhem Zn 120 mm, d 600 mm, M14
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 607 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnost | 1.1600 kg |
Inovovaná technologie minimalizuje vibrace při roztočení. Kvalitní pozinkování. Ryze česká výroba. Důkladné sváry namísto obvyklého bodování. Ploché části a kruh z pevného materiálu, výrazně prodlužuje životnost výrobku. Míchání stavebních lepidel, malt, barev, omítkovin
| míchání stavebních lepidel, malt, barev, omítkovin |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














