06019797 PRN-450 ruční naviják
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PRN-450 - Ruční naviják
Technická data:
| Zatížení | 450 kg |
| Průměr lana | 4 mm |
| Délka lana | 10 m |
| Převodový poměr | 4,1:1 |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 3.1 kg |
| Čistá váha | 3.1 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 16 / 13 / 21 cm |
Zatím žádné příspěvky














