25042008 PS-609 válečková dráha
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PS-609 - Válečková dráha
Technická data:
| Šířka válce | 420 mm |
| Nosnost | 800 kg |
| Průměr válce | 60 mm |
| Délka stolu | 2 000 mm |
| Výška | 650 - 1 100 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 70.0 kg |
| Čistá váha | 66.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 208 / 21 / 50 cm |
Zatím žádné příspěvky














