DS-43 - Stojan na vrtačku
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
DS-43 - Stojan na vrtačku
Technická data:
| Max. posuv držáku | 70 mm |
| Max. vzdál. základna - objímka | 410 mm |
| Upnutí | 38 - 43 mm |
| Hloubkový doraz | Ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 8.0 kg |
| Čistá váha | 7.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 26 / 8 / 57 cm |
Zatím žádné příspěvky














