ELKOP Žebřík jednostranný hliníkový ALW | 3 stupně
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kvalitní, jednoduché, univerzální a lehké schůdky pro každou domácnost, které zabírají minimum prostoru. Výhodou žebříku jsou protiskluzové nášlapy pro domácí použití a protiskluzové botky.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Celková výška v nerozloženém stavu (A) | 1253 mm |
| Šířka v nerozloženém stavu (B) | 405 mm |
| Výška k plošině (C) | 565 mm |
| Šířka rozloženého žebříku (D) | 610 mm |
| Celková výška rozloženého žebříku (E) | 1175 mm |
| Výška dosahu z plošiny (V) | 2565 mm |
| Počet příček | 3 |
| Max. nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 3 kg |
Zatím žádné příspěvky














