DB 450 - soustruh na dřevo
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Výška lože | 127 mm |
|---|---|
| Vzdálenost mezi hroty | 450 mm |
| Kužel vřetene | MK2 |
| Upnutí vřetene | M33 x 3,5 |
| Otáčky | 680 – 2800 ot/min |
| Plynulá změna otáček | Ne |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Max. průměr soustružení | 254 mm |
| Příkon | 370 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 820 × 430 × 300 mm |
| Hmotnost | 38 kg |
Argumenty
- Litinový podstavec stroje odolný proti zkroucení zaručuje velmi klidný chod a přesnost
- Litinový koník a vřeteník stroje
- Lehce nastavitelná opěrka soustružnického nože
- Vzdálenost hrotů 450 mm, dostupný také se vzdáleností hrotů 1000 mm (s přídavným volitelným příslušenstvím)
- Koník (zdvih 50 mm) s rotujícím upínacím hrotem
- Pinola koníku s otvorem k obrábění dlouhých obrobků
- Pět rychlosti otáček nastavitelné pomocí klínového řemene
- Velmi tichý a klidný chod
Zatím žádné příspěvky

















