DSL-1100V soustruh na dřevo
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Soustruh je určený pro běžné soustružení rotačních, válcových, kuželových a tvarových ploch z měkkého i tvrdého dřeva
- Otáčky zajišťuje variátor pro plynulou změnu bez ztráty otáček
- Možnost natáčení vřeteníku
- Prodloužené litinové lože
Technická data:
| Příkon | 550 W |
| Točná délka | 1100 mm |
| Točný průměr | 370 mm |
| Napětí | 230 V |
| Rozsah otáček | 500 - 2 000 min.ֿ¹ |
| Kužel vřetene | Mk II |
| Kužel pinoly | Mk II |
| Počet rychlostí | 10 |
| Rozměr (d x š x v) | 1 560 x 470 x 1 150 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 97.0 kg |
| Čistá váha | 92.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 162 / 34 / 43 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














